Super Mass Gainer - 1000g Tiramisu

После регистрации Вы сможете увидеть стоимость, а также Вам будут доступны специальные цены и скидки.
Производитель: Powerful Progress
Модель: Гейнер

Склад: мальтодекстрин, концентрат сироваткових білків, моногідрат креатину, глюкоза, динатрій фосфат, дигідрофосфат калію, сукралоза, магнію фосфат, комплекс вітамінів та амінокислот, натуральні ароматизатори.

Амінокислотний склад

на 1 порцію = 100 грам

L – Alanine - 1497 mg 
L – Arginine - 586 mg 
L – Aspartic Acid - 3650 mg 
L – Cystine – 857 mg 
L – Glutamine - 5852 mg 
L – Glycine - 582 mg 
L – Histidine - 793 mg 
L – Isoleucine - 1584 mg 
L – Leucine - 3909 mg 
L – Lysine - 3242 mg 
L – Methionine - 707 mg 
L – Phenylalanine - 1107 mg 
L – Proline - 1834 mg 
L – Serine - 1092 mg 
L – Threonine - 1584 mg 
L – Tryptophan - 667 mg 
L – Tyrosine - 1136 mg 
L – Valine - 1187 mg

SUPER MASS GAINER унікальний високоефективний гейнер з високим вмістом протеїну, креатину та комплексом вуглеводів. Цей унікальний продукт розроблений саме для тих новачків спорту, для яких нарощування якісної м'язової маси - головна мета. Гейнер ідеальний по відношенню ціна/якість, що дозволяє придбати цю спортивну добавку кожному. Не можете швидко набрати якісну м’язову масу? Хочете отримати натуральний продукт без лишніх домішок? Тоді цей гейнер створений для Вас!

Новітня формула гейнера містить мінімальну кількість смакових добавок та ароматизаторів, тому цей продукт можна сміливо назвати дійсно натуральним. Варто додати, що протеїн містить виключно натуральний концентрат білка, який виготовляється з молока на німецьких молочних фермах, а також натуральні смакові добавки відомої німецької фірми «Condetta», роблячи протеїновий коктейль ніжним, легким та неймовірно смачним.

В одній порції вдалося сконцентрувати 32 грами чистого білка, 5 грам креатину моногідрату та 54 грами вуглеводів, що дозволяє набрати якісну м'язову масу навіть новачкам спорту. Гейнер містить 80% концентрат сироваткового білка з підвищеним ступенем очистки – більш відомий як WPC INSTANT з додатково підсиленим багатим амінокислотним профілем. Для підвищення ефективності гейнера, в нього додана цінна амінокислота - L-глютамін, яка допомагає швидко відновлювати організм після тренувань. Ще одна цікава особливість SUPER MASS GAINER - це велика кількість у складі різних вітамінів, корисних організму речовин і мінералів.

Смаковий асортимент дуже різноманітний: для любителів фруктів та екзотики є неймовірні смаки гейнера з полуницею та лісовими ягодами, що нагадують полуничні йогурти або ж освіжаюче морозиво, а  смак бананового або кокосового білково-вуглеводного коктейлю подарують справді райську насолоду. Для любителів солодкого бренд пропонує гейнери з ніжним смаком молочного шоколаду або прохолодного морозива. А  для любителів солодкого, коктейль SUPER MASS GAINER зі смаком печива ОРЕО або ж смак тістечка «тірамісу» повністю задовольнить таке бажання.

 

Ключові переваги гейнеру SUPER MASS GAINER:

Ø  32 грами білка, 5 грам креатину та 54 грами вуглеводів на порцію

Ø  Відсутність лактози та глютену

Ø  25 видів вітамінів та амінокислот

Натуральні смакові добавки та компоненти німецького виробництва

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Выберите группу

Группа Цены со скидкой* Заказ от **
Мелкий опт 20% 5000 грн
Средний опт 22% 10000 грн
Крупный опт 24% 25000 грн
*после выбора группы, цены на сайте будут указаны с учётом Вашей скидки
**выбрав группу, Вы соглашаетесь с условием оформления заказа, на сумму не менее указанной, для данной группы