DSN Group — міжнародний дистриб’ютор спортивного харчування, вітамінів та бадів.
Ми доставляємо по всьому світу повітряним, автомобільним та морським транспортом: США, Азія, Європа, Азія, Австралія. Компанія, яка є одним із лідерів у сфері гуртових продажів, на ринку більше 7 років, ми маємо клієнтів більше, як в 60+ країн світу і ми не плануємо зупинятись!

Якщо у вас активний b2b або b2c бізнес у сфері спортивного харчування та добавок, і ви стикаєтеся з такими проблемами, як:

  • Дорогі ціни
  • Нестача запасів чи відсутність продукції складі.
  • Короткий термін зберігання продуктів
  • Жорстке спілкування з вашими постачальниками
  • не отримують маркетингової підтримки
  • питання доставки
  • Якщо ці проблеми вам знайомі, то ми маємо рішення.
     

Рішення та переваги

Про ціни. Наші обсяги закупівель дозволяють нам отримувати найкращі умови співпраці від брендів, завдяки чому ми можемо гарантувати вам найкращі ціни, а також оригінальну продукцію з усіма сертифікатами.

Щодо запасів. Наша модель роботи полягає в тому, щоби не зберігати продукцію на нашому складі, а доставляти продукцію від виробника безпосередньо до вас. Це дасть вам перевагу вибору з усього асортименту, який є у виробника, а також отримання найвигіднішої та конкурентоспроможнішої ціни на ринку.

Свіжі терміни придатності. Завдяки тому, що продукт знаходиться не на нашому складі, а на фабриці, ви отримаєте найсвіжіший продукт із терміном придатності, що минув. Таким чином ми мінімізуємо ризики для вас.

Ми завжди на зв'язку! Наші менеджери доступні і в неробочий час, щоб спростити спілкування з нами та вирішити всі питання, пов'язані зі співпрацею. Ви 100% отримаєте відповідь на свій запит протягом 24 годин. Але зазвичай це відбувається швидше. Крім того, наші менеджери по роботі з клієнтами спілкуються англійською, німецькою, іспанською, китайською та польською мовами.

Бренди на ваш запит. Ми можемо знайти бренд за вашим запитом, навіть якщо цього бренду немає в нашому асортименті. Це дасть вам можливість закрити запити ваших клієнтів та заробити на цьому!

Доставка. Якщо у вас виникли проблеми з доставкою товару, наш відділ логістики допоможе вам у цьому та підбере оптимальні тарифи на доставку.

Про бренди. У нашому асортименті 70 брендів, включаючи спортивне харчування, вітаміни, здорову їжу та снеки. Це дасть вам можливість знайти саме той сегмент брендів або продуктів, який найкраще працюватиме для вашого бізнесу! Якщо ви не знаєте, який бренд чи продукцію вибрати, наші фахівці допоможуть вам у цьому.

Маркетингова підтримка. Ми зацікавлені у вашому успіху, тому до кожного замовлення ми додаємо рекламні матеріали, такі як зразки, шейкери, футболки і т.д. Наш відділ маркетингу активно співпрацює з бренд-амбасадорами, які можуть зробити відеорекомендацію вашої компанії, що допоможе швидше вивести бренд на ринок та збільшити ваші продажі. Також наші маркетологи допоможуть вам скласти маркетингову стратегію просування бренду.

І останнє, але не менш важливе. Більше 40 співробітників компанії (менеджери, бухгалтери, маркетологи, адміністратори сайтів, працівники складу, логісти) працюють над тим, щоб зробити спілкування з вами, обробку та доставку замовлення максимально комфортними.

Наша головна мета – спростити для вас бізнес-процеси та допомогти вашому бізнесу розвиватися.
Якщо наші рішення допоможуть вам вирішити одну або декілька ваших проблем, то зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми допоможемо підняти ваш бізнес на новий рівень. І ласкаво просимо до родини DSN GROUP.