Літній розпродаж до -50%
Обране
Додайте товари до списку обраних
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

cпортивне харчування, вітаміни і бади оптом

0
Мій кошик

Відгуки наших клієнтів

Шановні партнери, нам цікава ваша думка та оцінка. Тому просимо, залишайте ваші відгуки про нашу роботу, для нас це важливо і допоможе нам ставати ще кращими для вас!

З повагою, 
Юрій Богославець
CEO - DSN GROUP

 

5.0
16 відгуків
Сортування:
Неймовірно круті! З вашим приходом на ринок-життя роздрібного магазину добавків полегшилось. Широкий вибір, швидка доставка, легка комунікація і хороша ціна.Окремо скажу за менеджера Михайла. Це супер клієнтоорінтований, комунікабельний, освідчений і легкий енергетично працівник! Керівництво -преміюйте цього молодого чоловіка-він знахідка )
Відповісти
Хочу подякувати Разимінському Михайлу , дуже відповідальний працівник . Професійна людина з великої букви
Відповісти
Чудовий сервіс і максимально оперативна комунікація. Я та моя команда щиро вдячні за щиру відданість роботі нашого менджера Вероніки!

Лояльність та оперативність — це про DSN!

Відповісти
Ми високо цінуємо спільну роботу з Вашою компанією.
Ми добре усвідомлюємо, що своїми успіхами зобов’язані, перш за все успішній співпраці з паном Михайлом. Його професійні якості як менеджера заслуговують на найвищі оцінки.
Висловлюємо надію на продовження успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також на подальше збільшення досягнутих показників спільної роботи.
Бажаємо вашій компанії успіхів і процвітання і пришвидшення нашої перемоги!
Відповісти
Мені хотілося б подякувати Михайлу за відмінну роботу в якості менеджера. Він завжди готовий допомогти та вирішити всі питання. Михайло відзначається винятковим професіоналізмом та завжди йде на зустріч. Його дружнє та уважне ставлення робить свіпрацю приємним та комфортним. Я вдячний за таке чудове обслуговування!
Відповісти
Приємно працювати із менеджером Михайлом. Завжди своєчасно повідомляє про нові поступлення, акції. Підказує у виборі необхідного товару. Багато приємних бонусів при замовленні, за що велике дякую.
Відповісти
Менеджер Михайло найкращий менеджер з підтримки дропшипінгу.Домомагає вирішити кожне моє питання!
Відповісти
Євген найкращий менеджер в галактиці ! :)
Відповісти
І окремо велике спасибі Євгену. Він людина-професіонал своєї справи. Дуже багатьом компаніям треба повчитися в нього 😊.
Відповісти
Супер компанія. Дуже рада, що почала співпрацю. Одна з найкращих компаній, яка дбайливо ставиться до кожного клієнта. 😊
Відповісти
Найвища ліга з обслуговування! Все дуже якісно та швидко, окремо дякую Євгену за приємну та продуктивну співпрацю!
Відповісти
Дуже задоволений співпрацею з компанією DSN та менеджером Євгеном. Завжди на зв'язку, оперативно вирішуємо усі нагальні питання. Вантажі приходять гарно запаковані, в результаті чого товар не має пошкоджень. У разі виникнення спірних питань завжди знаходимо порозуміння. Дуже доброзичливий сервіс, неодноразово були ініціативні пропозиції, які сприяли взаємовигідній співпраці. Щодо будь-яких нововведень або ж нових товарів просять фідбек, відчувається, що для них важлива думка партнерів, щоби бути максимально клієнтоорієнтованими та націленими на результат! Бажаю розвитку та процвітання компанії DSN та її сильній команді!
Відповісти
Добрий день шановна громада! Особисто для мене компания DSN це взірець чемності, едності та партнерских відносин! За весь час нашої спів праці Ми потрапляли у різні сетуації и з кожної із них виходили як найкраще. Особливо хочу низько вклонитися за їх допомогу під час облоги г. Чернігів. З великою вдячністю відношусь до їх роботи! Мені не соромно рекомендуваті цю компанию для спів праці їншім любям! Разом Ми сила!!! Слава Україні!
Відповісти
Ви мої улюблені постачальники) Новий сайт дуже класний: значно зручніше користуватися. Окремий відгук щодо роботи менеджера Евгена: кращий з кращих! Професіонал своєї справи та дуже приємна людина ☺️ Успіхів вам!
Відповісти
Вгору