☀️ Летняя распродажа ☀️
Избранное
Добавьте товары в избранные
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

спортивное питание, витамины и бады оптом

0
Мой заказ

Отзывы наших клиентов

Уважаемые партнеры, нам интересно ваше мнение и оценка. Поэтому просим, оставляйте ваши отзывы о нашей работе, для нас это важно и поможет нам становиться еще лучше для вас!

С уважением,
Юрий Богославец
CEO - DSN GROUP

5.0
16 отзывов
Сортировка:
Неймовірно круті! З вашим приходом на ринок-життя роздрібного магазину добавків полегшилось. Широкий вибір, швидка доставка, легка комунікація і хороша ціна.Окремо скажу за менеджера Михайла. Це супер клієнтоорінтований, комунікабельний, освідчений і легкий енергетично працівник! Керівництво -преміюйте цього молодого чоловіка-він знахідка )
Ответить
Хочу подякувати Разимінському Михайлу , дуже відповідальний працівник . Професійна людина з великої букви
Ответить
Чудовий сервіс і максимально оперативна комунікація. Я та моя команда щиро вдячні за щиру відданість роботі нашого менджера Вероніки!

Лояльність та оперативність — це про DSN!

Ответить
Ми високо цінуємо спільну роботу з Вашою компанією.
Ми добре усвідомлюємо, що своїми успіхами зобов’язані, перш за все успішній співпраці з паном Михайлом. Його професійні якості як менеджера заслуговують на найвищі оцінки.
Висловлюємо надію на продовження успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також на подальше збільшення досягнутих показників спільної роботи.
Бажаємо вашій компанії успіхів і процвітання і пришвидшення нашої перемоги!
Ответить
Мені хотілося б подякувати Михайлу за відмінну роботу в якості менеджера. Він завжди готовий допомогти та вирішити всі питання. Михайло відзначається винятковим професіоналізмом та завжди йде на зустріч. Його дружнє та уважне ставлення робить свіпрацю приємним та комфортним. Я вдячний за таке чудове обслуговування!
Ответить
Приємно працювати із менеджером Михайлом. Завжди своєчасно повідомляє про нові поступлення, акції. Підказує у виборі необхідного товару. Багато приємних бонусів при замовленні, за що велике дякую.
Ответить
Менеджер Михайло найкращий менеджер з підтримки дропшипінгу.Домомагає вирішити кожне моє питання!
Ответить
Євген найкращий менеджер в галактиці ! :)
Ответить
І окремо велике спасибі Євгену. Він людина-професіонал своєї справи. Дуже багатьом компаніям треба повчитися в нього 😊.
Ответить
Супер компанія. Дуже рада, що почала співпрацю. Одна з найкращих компаній, яка дбайливо ставиться до кожного клієнта. 😊
Ответить
Найвища ліга з обслуговування! Все дуже якісно та швидко, окремо дякую Євгену за приємну та продуктивну співпрацю!
Ответить
Дуже задоволений співпрацею з компанією DSN та менеджером Євгеном. Завжди на зв'язку, оперативно вирішуємо усі нагальні питання. Вантажі приходять гарно запаковані, в результаті чого товар не має пошкоджень. У разі виникнення спірних питань завжди знаходимо порозуміння. Дуже доброзичливий сервіс, неодноразово були ініціативні пропозиції, які сприяли взаємовигідній співпраці. Щодо будь-яких нововведень або ж нових товарів просять фідбек, відчувається, що для них важлива думка партнерів, щоби бути максимально клієнтоорієнтованими та націленими на результат! Бажаю розвитку та процвітання компанії DSN та її сильній команді!
Ответить
Добрий день шановна громада! Особисто для мене компания DSN це взірець чемності, едності та партнерских відносин! За весь час нашої спів праці Ми потрапляли у різні сетуації и з кожної із них виходили як найкраще. Особливо хочу низько вклонитися за їх допомогу під час облоги г. Чернігів. З великою вдячністю відношусь до їх роботи! Мені не соромно рекомендуваті цю компанию для спів праці їншім любям! Разом Ми сила!!! Слава Україні!
Ответить
Ви мої улюблені постачальники) Новий сайт дуже класний: значно зручніше користуватися. Окремий відгук щодо роботи менеджера Евгена: кращий з кращих! Професіонал своєї справи та дуже приємна людина ☺️ Успіхів вам!
Ответить
Наверх